portfolio2

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy krakowskim studiem projektowym z długo bijącym sercem, dlatego że powstaliśmy w 1999 roku. Ten okres pozwolił nam nabyć niepowtarzalnego doświadczenia w branży, czyli w tworzeniu tego co kochamy.

Od samego początku traktujemy naszą pracę przede wszystkim jako pasję, która pozwala nam w kreatywny sposób zmieniać otaczającą nas rzeczywistość. Każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie i staramy się jak najlepiej spełnić jego personalne oczekiwania.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Projektowanie wnętrz

Krok po kroku od pierwszego spotkania z Klientem, aż po sam efekt końcowy, objęty gwarancją pełnej satysfakcji. Aranżacja domu, apartamentu, salonu, łazienki, czy sypialni to istotna kwestia, dlatego warto powierzyć ją nam.

Architektura

Naszym zdaniem synonimem architektury jest pasja. To ona kształtuje nasze otoczenie. Dlatego powinna być przede wszystkim zachwycająca i użytkowa, formując i wpływając bezpośrednio na naszą codzienność.

Projekty ogrodów

Do naszej prywatności warto włączyć zieloną przestrzeń, która w subtelny sposób uzupełni dopracowane wnętrze. W ogrodzie również powinniśmy czuć się swobodnie jak w domu.

Design

Design to zarówno przelany na papier czy monitor komputera zamysł, wzór, projekt, jak i zmaterializowany efekt naszej pracy. Uważamy, że design to zarówno projektowanie, jak i forma rzeczy, które zostały zaprojektowane. Design to cały proces zawarty w jednym słowie.

Zobacz więcej: