Projektowanie kuchni

Zaprojektowanie kuchni funkcjonalnej, ale przy tym stylowej wbrew pozorom nie jest łatwym zadaniem. W przeciwieństwie do większości pomieszczeń, tutaj występuje niezwykle wiele zmiennych – dostęp do źródeł gazu, wody, umiejscowienia okien, aż po dostępną przestrzeń użytkową. Nie ma tu więc miejsca na przypadki.

Profesjonalnie przygotowany projekt wnętrza kuchni

Jesteśmy w stanie pomóc naszym Klientom w rozplanowaniu całego pomieszczenia w taki sposób, by wydobyć z niego skrywany wcześniej potencjał. Dbamy przy tym również, by cała realizacja była odzwierciedleniem zamysłu samego inwestora. Projektant kuchni zapoznaje się z jego oczekiwaniami i zgodnie z pozyskanymi informacjami dostosowuje aranżację – ostatecznie, projekt wnętrza kuchni należy tworzyć przede wszystkim z myślą o jej użytkownikach.

Jednym z kanonów, według których kuchnie zwykle są projektowane, jest tzw. zasada trójkąta roboczego, zawierającego trzy podstawowe elementy wyposażenia – zlewozmywak, lodówka i kuchenka bądź płyta kuchenna. W trakcie przygotowywania naszych zamysłów nie ograniczamy się jednak jedynie do utartych szlaków – każdy wyjątkowy projekt kuchni to nowe wyzwanie poszerzające nasze doświadczenie, dlatego jesteśmy otwarci na innowacyjne wizje, które później wprowadzimy w życie.

Od 20 lat zajmujemy się projektowaniem kuchni w Krakowie, jak również przygotowywaniem pełnych aranżacji innych pojedynczych przestrzeni. Naszym największym kapitałem są dziesiątki zadowolonych klientów. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć kuchni, których projekty wyszły spod deski kreślarskiej naszych projektantów.

Zobacz więcej: