Projektowanie salonu

Każdy może lepiej lub gorzej zaaranżować wnętrze salonu. Należy jednak pamiętać, że pomieszczenie to będzie wizytówką całego domu – przestrzenią, która stanie się wyznacznikiem tego, co Państwa otacza oraz miejscem, w którym będzie biło serce całego domu. Warto jest więc potraktować jego aranżację jako swoistą inwestycję w lepsze życie.

Projektowanie salonu nie jest łatwym zadaniem, gdyż pomieszczenie to zmienia niejako swoją funkcję w zależności od klienta. Dla niektórych może być to jedynie miejsce do przyjmowania gości, dla innych natomiast tętniące serce domu, do którego włączono również jadalnie i kuchnię. Dlatego też podchodzimy do tego wnętrza szczególnie indywidualnie. Szczegółowo konsultujemy każdy aspekt, jaki może mieć znaczenie – od preferencji osobistych, aż po styl życia, by jak najlepiej dostosować projekt wnętrza salonu do osób użytkujących to pomieszczenie na co dzień. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie pozwoli nam spełnić wszelkie oczekiwania.

Poniżej prezentujemy kilka propozycji aranżacji salonu. Projekty te wyszły spod desek kreślarskich naszych doświadczonych architektów.

Zobacz więcej: